ÁTRIUM Hotel***

Naša spoločnosť uviedla do prevádzky v roku 2000 „Penzión Átrium“ so stredným štandardom služieb chýbajúcu v našom mestečku.

ÁTRIUM Hotel***

ÁTRIUM Hotel***, ubytovanie, stravovanie, Štúrovo

Naša spoločnosť uviedla do prevádzky v roku 2000 „Penzión Átrium“ so stredným štandardom služieb chýbajúcu v našom mestečku.

Adresa: Hlavná 51, Štúrovo
Telefón:+421 36 75 12 507
Kontaktná osoba:Ing. Jozef Borovič
E-mail:atrium@hotelatrium.sk

Naša spoločnosť uviedla do prevádzky v roku 2000 „Penzión Átrium“ so stredným štandardom služieb chýbajúcu v našom mestečku. V roku 2005 sa tento penzión premenil vďaka získanému grantu EU pre rozvoj turistického ruchu SR na trojhviezdičkový hotel Átrium ***. Postavilo sa nové moderné krídlo a tým sa doplnila pôvodná ubytovacia časť hotela. V dvoch krídlach hotela ponúkame rôzne typy izieb podľa potrieb našich hostí. S novým krídlom sa zvýšil počet izieb takmer na dvojnásobok, pribudli pekne a vkusne zariadené izby s množstvom nových služieb. Nerušený a pokojný oddych hostí je zabezpečený stavebným riešením vstupu do pôvodnej ubytovacej časti hotel z uzavretého átriového dvora. Tento átriový dvor uvítajú hlavne rodiny s deťmi.

V reštaurácii, ktorá je súčasťou penziónu sa môžete osviežiť zo širokého sortimentu alkoholických a nealkoholických nápojov a zároveň pochutiť na špecialitách slovenskej a maďarskej kuchyne, ktorá je charakteristickou pre južné Slovensko.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.