Úvod > Inzercia > Spotrebná elektronika > Domáce spotrebiče > Kombinovaný sporák s multifunkčnou rúrou a grilom

Kombinovaný sporák s multifunkčnou rúrou a grilom

Dalšie inzeráty v kategórií

Popis:

Sporák Classic DELUXE zostáva verný klasickému štýlu, je však vybavený množstvom najnovších funkcií. Elegantný klasický štýl robí túto kolekciu veľmi obľúbenú. Sporáky Classic DELUXE sú vyrábané v troch rôznych veľkostiach 90, 100 a 110 cm, s plynovou, sklokeramickou alebo indukčnou varnou doskou a v širokej farebnej škále, vrátane najnovších trendov ako napríklad Royal Pearl & Olive Green. Classic Deluxe 110 prichádza na trh s novou zásuvkou na kysnutie a odloženie cesta pred pečením, ktorá posúva rozvoj sporákov na novú úroveň. Táto zásuvka umožňuje kontrolovať, teplé prostredie, ovládané jednoduchým vypínačom a má otvory, ktoré umožňujú prívod teplého vzduchu a dokonalé dokončenie cesta.

FUNKCIA:
- Hodnotenie - kategória A pre najlepšiu energetickú úspornosť.
- Ľavá rúra – plne programovateľná, multifunkčná s funkciou teplovzdušného ohrevu a pečenia, rozmrazovanie, grilovanie s ventilátorom, tradičné pečenie, zapekací element. Funkcia Rapid Response - redukuje čas nahriatia rúry o 30%. Pred pečením nie je potrebné rúru predhrievať.
- Pravá rúra – teplovzdušná.
- Katalytické vložky rúr pre absorpciu tuku a pary počas varenia a pečenia. Pri teplote nad 200 C sa tieto usadeniny uvoľňujú na spodok rúry, vďaka čomu je rúra čistá s vynaložením minimálneho úsilia.
- Handyrack - nastaviteľný rošt a zároveň držiak pekáča na dverách rúry zabezpečí jednoduchú manipuláciu s pekáčom počas pečenia.
- Oddelený, dvojokruhový gril s teleskopicky vysúvateľným pekáčom na grilovanie.
- Päť horákov.
- Hladká grilovacia mriežka
- Časovač pre väčší pokoj pri varení bez dozoru.
- Dvierka so svetlíkom umožňujú ľahkú kontrolu pripravovaných jedál.
- Extra výbava - multizóna - odnímateľná, dosadacia, nelepivá hladká platnička zo zliatiny hliníka pre zdravé grilovanie na vrchu platne s dvoma keramickými horákmi, ktoré je možné používať samostatne .

https://www.verix.sk/eshop/classic/c-33.xhtml

Cena:
Na vyžiadanie €
Kontakt:
+421917874521
E-mail:
verix@verix.sk
Viac o firme:
Verix Sporáky Bratislava
Počet videní:
5280
Dátum pridania:
17.4.2019
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
Bratislava / bratislavský

Odpovedať na inzerát

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára