Lekáreň Aesculap

Lekáreň Aesculap

Lekáreň Aesculap v Štúrove

Adresa: Jesenského 85, 943 01 Štúrovo
Telefón:+421 36 7511 152
E-mail:lekaren@aesculapsturovo.sk

Lekáreň Aesculap sa nachádza v pohraničnom meste Štúrovo ležiaceho na ľavom brehu Dunaja na Slovensko-maďarskej hranici. Je najjužnejšie ležiacim mestom na Slovensku, ktoré priťahuje návštevníkov svojim zaujímavým prírodným prostredím a turizmom.

Lekáreň je umiestnená v budove polikliniky pri hlavnom vchode. Jej história sa datuje od roku 1976, kedy to bola jediná lekáreň v meste. V Roku 1994 sa sprivatizovala a od tohto obdobia ju obyvatelia, (občania) poznajú ako „Lekáreň Aesculap“.

-Zaujímavosťou sú historické predmety ako kasa zo začiatku minulého storočia, váhy z 50-tych rokov minulého storočia. Pre deti je najväčším pútačom akvárium v čakárni.
-Výhodou: klimatizovaná čakáreň a laboratórium pre individuálnu prípravu liečiv v širokom rozsahu.
-Našou hrdosťou je ochranná masť A 22, ktorú pripravujeme zhruba 30 rokov a je vhodná pre deti od narodenia ale aj pre dospelých.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.