Rekreačný komplex - Vadaš Thermal Štúrovo

Rekreačný komplex Vadaš ponúka 7 vonkajších a 2 kryté bazény, medzi nimi masážny bazén, vonkajší sedacís celoročnou prevádzkou a jedinečný bazén s umelým vlnobitím Lagúna s rozlohou 3800 m².

Rekreačný komplex - Vadaš Thermal Štúrovo

Vadaš - ubytovanie, stravovanie, kúpalisko, plaváreň, Štúrovo

Rekreačný komplex Vadaš ponúka 7 vonkajších a 2 kryté bazény, medzi nimi masážny bazén, vonkajší sedacís celoročnou prevádzkou a jedinečný bazén s umelým vlnobitím Lagúna s rozlohou 3800 m².

Adresa: Pri Vadaši 1, 943 01 Štúrovo
Telefón:36-7 560 111
Kontaktná osoba:Németh Lívia - marketingová riaditeľka
Mobil:0915755888
E-mail:hotel@vadas.sk

Prvý trojhviezdičkový hotel v Štúrove sa nachádza priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš.

V Hoteli Thermal*** nájdete celkom 47 izieb, konferenčné miestnosti, reštauráciu Thermal, úschovňu batožín, zariadenú kanceláriu, predajňu suvenírov, detský kútik, vyhliadkovú terasu a zmenáreň.

Každá izba je vybavená kúpeľňou a toaletou, telefónom, rádiom, televízorom a minibarom.

Cena ubytovania zahŕňa raňajky a večere vo forme švédskych stolov. Stravovanie zabezpečujeme v reštaurácii Thermal, ktorá sa nachádza na prízemí hotela. Na druhom poschodí nájdete snack bar, ktorý slúži pre zábavu hostí vo večerných hodinách.

Ak zájdete do Hotela Thermal***, nenechajte si ujsť výhľad z vyhliadkovej terasy hotela. Z terasy sa pred Vami otvorí nádherná panoráma nielen celého areálu kúpaliska, ale aj mesta Štúrovo a unikátnej ostrihomskej baziliky.

V hoteli myslíme aj na tých najmenších. U nás ubytované deti môžu bezplatne používať detský kútik na prvom poschodí. Bezplatné parkovisko sa nachádza pred budovou hotela, kým služby stráženého parkoviska za budovou hotela môžete používať za poplatok.

Klimatizované konferenčné miestnosti pre 12 až 80 osôb slúžia na organizovanie spoločenských podujatí, školení,, rôznych porád a pojednávaní.

V hoteli prijímame nasledovné platobné karty a cudzie meny: Visa, Maestro, ZKP, CZK, HUF, EUR

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.